Son iki yıldır 40. yıl plaket törenleri nedeniyle İstanbul'da yaptığımız geleneksel toplatımızı bu yıl yine İstanbul dışında ve gece kalmalı Çanakkale'de yaptık. Ertesi gün Gelibolu Şehitlik gezimiz de çok güzeldi..

Çanakkale toplantısına katılan arkadaşlarımız: Ahmet-Nezehat Güzel, Ahmet-Figen Yılmaz, Ali-Selma Atalay ve kızları Zehra, Ali-Mahinur Candan, Ali Paşa-Emine Kurumahmutoğlu, Baki-Edibe Ünal, Bülent Altınordu, Bülent-Handan Genevlioğlu, Coşkun Tarlabası, Ercüment-Fatma İnal, Ergun-Zuhal Sözen, Günkut Barka, Kemal-Gürsel Atabek, Kemal-Feruhan Felek, Mehmet-Göksel Akkaş, Mehmet-Zehra Kuzucu, Mustafa-Handan Bilgiç, Mustafa Emel, Mustafa-Suna Güneş, Mustafa Noyan, Necdet-Aysel Külahçı, Nihat-Ferda Üstündağ, Osman-Necla Akbaşak, Özgül-Ali Seçkin, Sadi Kaya, Şerafettin-Fatma Ağca, Tahir-Şaziye Güngördü ve kızları Feriha Nazda, Ünsal İnce, Vedat-Serpil Erol, Yakup-Reyhan Baş, Zeki-Gülsen Tekin

Gelibolu gezisine katılan arkadaşlarımız: Ahmet-Nezehat Güzel, Ahmet-Figen Yılmaz, Ali-Selma Atalay ve kızları Zehra, Ali-Mahinur Candan, Ali Paşa-Emine Kurumahmutoğlu, Baki-Edibe Ünal, Bülent-Handan Genevlioğlu, Ercüment-Fatma İnal, Ergun-Zuhal Sözen, Kemal-Feruhan Felek, Mehmet-Göksel Akkaş, Mustafa-Handan Bilgiç, Mustafa Noyan, Necdet-Aysel Külahçı, Nihat-Ferda Üstündağ, Osman-Necla Akbaşak, Ali Seçkin, Sadi Kaya, Şerafettin-Fatma Ağca, Ünsal İnce, Vedat-Serpil Erol, Yakup-Reyhan Baş.

Özellikle belirtmek isterim, son bir haftada vazgeçen arkadaşlarım beni hayli zor durumda bıraktı. Otelle asgari oda sayısında anlaştığımız için gelmeyenlerin paralarını da ödedik, ama gelen arkadaşlarımız ve eşleriyle bir araya gelince çok mutlu olduk. Bu toplantılar her geçen yıl daha önem kazanmaya başladı, yaş olarak en gencimiz!!! 63 yaşında. Önümüzde kalan yıllarımızı mutlaka değerlendirmeliyiz diye düşünüyorum. Toplantımız ve gezimiz tamamlandıktan sonra ortak kanımız işle ilgili hiç bir gerekçenin ya da belki biraz sıkıntıua katlanmak kaydıyla ağır olmayan sağlık nedeninin, buluşmalarımızın verdiği mutluluktan daha büyük olmadığı oldu. Gelemeyen/Gelmeyen bütün arkadaşlarımıza özellikle duyurmak istiyorum.

Yaklaşık 500 fotoğrafı dört günlük bir uğraşı ile arkadaşlarımla paylaşıyorum. Yazıların üzerindeki fotoğrafları tıkladığınızda albümlere ulaşacaksınız. Sağdaki büyük resmin üzerine mause ile sağ klik yapıp farklı kaydederek bilgisayarınıza alabilirsiniz.

Yıllık toplantımızdan bir hafta sonra 40. Yıl plaketi alan arkadaşlarımız Ayazağa kampüsünde bir araya geldiler.

İzmir grubu
Yolda Çay Molası
İzmir grubu aracımızda
Edremit'te Kahvaltı
Behramkale (Assos)'ta
gezi ve çay, kahve

Troas Beach Hotel
Bahçede Kokteyl

Geleksel Yemeğimiz
1. Sayfa

Geleksel Yemeğimiz
2. Sayfa

Sabah
kahvaltımız
Çanakkale - Eceabat
vapurunda
Otobüsümüzde
Öğle
Yemeğimiz

Gelibolu Şehitlik Gezimiz
Sayfa 1
Gelibolu Şehitlik Gezimiz
Sayfa 2
Gelibolu Şehitlik Gezimiz
Sayfa 3